Programy zdarma - Bezplatné aplikace pro přenos dat mezi PC a Mobily, Smartphony, Phablety, Tablety - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Programy zdarma - Bezplatné aplikace pro přenos dat mezi PC a Mobily, Smartphony, Phablety, Tablety

Bezplatné aplikace pro přenos dat mezi PC a Mobily, Smartphony, Phablety, Tablety


Absinthe  - anglicky -  je snadno ovladatelný nástroj pro odemčení (jailbreak) iPhonu 4S.  Zprostředkuje vám mimo jiné přístup k alternativnímu storu Cydia, na kterém najdete řadu aplikací pro zvýšení výkonu i bezpečnosti iPhonu.


Droid Explorer - anglicky - Nástroj je určen pro správu telefonů s operačním systémem Android, na kterých je proveden ROOT. Přes počítač je pak možné telefon ovládat. Co všechno je možné? Restartovat telefon, přenášet soubory, flashovat jej, přistupovat k souborům na SD kartě (i když není v telefonu odpojena), jednoduše otevírat soubory přímo ze zařízení. Plnou podporu má také schránka ve Windows. Jednoduše lze instalovat a odinstalovávat APK aplikace.


HTC Sync - česky - Potřebujete sesynchronizovat své PDA značky HTC a se systémem Android s počítačem? Pak si nainstalujte tuto aplikaci. Jedná se o oficiální nástroj od HTC, který si poradí se synchronizací kontaktů, e-mailů, kalendáře, záložek v browseru, fotografií, videí, dokumentů, písniček a dalších souborů.


iEnvy - anglicky - Hledáte alternativu k programu iTunes, který vám nevyhovuje? Vyzkoušejte freewarový iEnvy. Program podporuje všechny typy iPodů, iPhonů a také iPad, můžete pomocí něj tato zařízení zcela ovládat, včetně tak náročných zásahů, jako je aktualizace firmwaru. Program poslouží i jako velmi dobrý přehrávač hudby, podporuje Last.fm, naripuje vám hudební CD, umí vyhledávat podle zadaných kritérií, zkrátka je to kompletní multimediální centrum.


iPhone Explorer - anglicky - Průzkumník pro váš iPhone, umožňující nejen samotné prohlížení jeho obsahu, ale také kopírování a přenosy souborů a složek z a na něj. V podstatě bude váš iPhone zobrazen jako klasický disk, ve kterém budete moci snadno provádět nejrůznější operace s daty na něm.


iTunes - česky - Základní ovládací software pro iPody, iPhony i tablety iPad, synchronizuje multimediální obsah mezi počítačem a přenosným zařízením. Instalace iTunes je nezbytná i pro nákup hudby v nedávno zprovozněné české verzi internetového obchodu iTunes Music Store – ať už stahujete pořízenou hudbu do Apple zařízení či jiného přehrávače.


Kies - česky - Je profesionální software, který umožňuje propojit váš počítač s mobilním telefonem značky Samsung a spravovat obsah uložený v mobilním zařízení. Aplikace má velké množství funkcí, možností a také umožňuje aktulizovat Firmware. Samsung Kies umožňuje synchronizovat fotografie, hudbu, kontakty a videa, a navíc je zde odkaz na obchod Samsung Apps, kde najdete spoustu nástrojů pro váš mobilní telefon, které mohou být instalovány přímo z vašeho počítače. Aplikace také umožňuje vytvářet playlisty s oblíbenými skladbami a přenést je do vašeho mobilního telefonu.


LGMobile Support Tool - česky - Aplikace LG Mobile Support Tool vám umožní stáhnout aplikaci LGMobile Phone Software Update Tool do vašeho mobilního telefonu.


Media Go - česky - Aplikace Media Go umožňuje přenášet hudbu, fotografie, videoklipy a kanály podcast mezi přenosným zařízením Sony PSP nebo Sony Ericsson a počítačem. Podporuje následující audio, video a grafické formáty.


MyPhoneExplorer - česky - Je aplikace pro přehlednou správu a synchronizaci mobilních telefonů Sony Ericsson a  telefonů s Androidem. Telefon je možno připojit k PC klasickým kabelem, přes Bluetooth, wiFi  a USB kabel. MyPhoneExplorer spolupracuje s mobily Sony Ericsson a s mobily s Android systémem. Samozřejmostí je také správa, archivace, export a import SMS zpráv.


Nokia PC Suite - česky - Slouží pro správu, ovládání a synchronizaci mobilních telefonů Nokia s počítačem. Data z mobilního telefonu lze zálohovat, odesílat SMS přímo z PC, instalovat do telefonu nové hry a aplikace, upravovat kontakty atd. Obsahuje i přehledného správce souborů pro snadnější přenos dat mezi počítačem a telefonem.


Pod Photo Transfer - anglicky - Dostat fotografie z iPodu nebo iPhonu není příliš jednoduché. Telefon je má uložené v několika formátech, třeba v rozlišení optimalizovaném pro bleskové zobrazení na displeji. Přitom originální rozlišení je zakódováno a není snadné je ze zařízení dostat. Přesně to však umí nástroj Pod Photo Transfer. Stáhne všechny obrázky, které nemůžete dostat z iPodu nebo iPhonu obvyklým způsobem.


QtADB - anglicky - Hledáte správce pro svůj telefon s operačním systémem Android? Správce, který by dokázal pracovat se soubory v telefonu, umožňoval zálohu, obnovu a instalaci aplikací? Který by vám vytvářel screenshoty z telefonu? Zpřístupňoval skrytá nastavení? Je tady. Je to open-source projekt a neměl by chybět na PC žádného fanouška této moderní platformy pro smartphony.


SharePod - anglicky - Applovský iTunes poněkud zlenivěl, a ještě k tomu nedovoluje kopírování z iPodu do PC. Naproti tomu SharePod téměř nespotřebovává systémové prostředky, lze jej nasadit všude a ignoruje Applem stanovená omezení. Zálohovací funkcí si můžete kompletní datový objem z iPodu uložit na bezpečném místě a v případě potřeby jej importovat do knihovny iTunes. SharePod umí přenášet i obrázky. Za tím účelem zvolte vlevo dole u okraje okna »Photos«, označte příslušné fotky a aktivujte »Copy photos to computer«.


Songbird - anglicky - Modul pro iPod už Songbird má a můžete si jej volitelně stáhnout v průběhu instalace. Řada plug-inů umožňuje repertoár funkcí přehrávače významně rozšířit, například o webové rádio nebo videopřehrávač. Kompletní seznam doplňků najdete na webové stránce programu. Plug-in pro funkci „cover-flow“ – neboli slideshow jednotlivých alb – už je také na světě.


Sony Ericsson PC - česky - Nástroj, který funguje jako portál webových stránek Sony Ericsson a funkcí a aplikací mobilního operátora. Nabízí například aktualizace softwaru telefonu, připojení k webovým uživatelským službám, podporu Sony Ericsson a uživatelské příručky.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky