Co jste sledovali na YouTube - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Co jste sledovali na YouTube

Historie účtu - Co jste sledovali na YouTube

1. Záložka “Historie účtu“ – Karta “Co jste sledovali na YouTube“- Odkaz “Spravovat Historii“.


2. Na stránce “Historie sledování“, máte možnost zpětně dohledat, jaká videa jste si přehrávali na YouTube, když jste byli přihlášeni pod svým Google účtem. Pokud se zde podíváte úplně poprvé, nebude zde viditelná ještě žádná aktivita.


3. V opačném případě budete vidět seznam přehrávaných videí.  Zaškrtávacím políčkem můžete vybrat videa, na které můžete aplikovat další funkce. Jako například “Přidat do“ – “Přehrát později“ čímž si připravíte videa pro pozdější přehrávání. Nebo si můžete vytvořit "vlastní seznam videí“ na které ještě můžete nastavit oprávnění, bude-li váš seznam videí “Veřejný“, či nikoliv.


4. Po označení příslušných políček konkrétních videí můžete s nimi provést tyto operace jako například “Odebrat“, “Vymazat celou historii sledování“ a dokonce i “Pozastavit historii sledování“.


5. Pokud chcete “Historii sledování“ úplně zastavit, vraťte se na záložku “Historie účtu“ – kartu “Co jste sledovali na YouTube“ a tlačítkem “Pozastavit“ požadovanou operaci provedete.


6. Samozřejmě je nutné tento požadavek ještě potvrdit tlačítkem “Pozastavit historii“.


7. A karta “Co jste sledovali na YouTube“ následně změní svou barvu na šedou, čímž Google dává na první pohled najevo, že “Co jste sledovali na YouTube“ je opravdu pozastavena. Pokud budete chtít tuto funkcionalitu znovu povolit, stačí tak kliknout kartě “Co jste sledovali na YouTube“ na tlačítko “Povolit“.


8. O Aktivaci “Co jste sledovali na YouTube“ vás informuje následující obrázek, kde po kliknutí na tlačítko “OK, rozumím“ bude karta “Co jste sledovali na YouTube“ příslušně zbarvená (již nebude šedá) a tudíž historie sledování na YouTube bude aktívní.í.


 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky