Gmail, firemní e-mail - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Gmail, firemní e-mail

Gmail, firemní e-mail


E-mail s velkým úložným prostorem, podporou práce offline, vlastními e-mailovými adresami, rychlým přístupem ke kontaktům s možností sdílení a s vyhledávačem Googlu. Mobilní přístup, Webový přístup, Štítky a filtry, Úložný prostor 30 GB, Našeptávání adresy, Integrovaný chat, Videochat - Hangouts a volání na telefony, Synchronizace s Outlookem, Dvoufázové ověření. Pokud jste již přihlášeni na úvodní stránce nebo do některého z dalších nástrojů Google Apps, nebudete se už muset znovu přihlašovat. Vaše přihlášení je platné pro celou sadu nástrojů Google Apps až do okamžiku, než se sami odhlásíte.

Mobilní přístup


Google Apps fungují na všech mobilních zařízeních s nejrozšířenějšími mobilními platformami (Windows Phone, Android, iOS, BlackBerry, Symbian, Windows 10).

Úložný prostor 30 GB


Mnohonásobně vyšší kapacita než je obvyklý standard u konkurenčních emailů. Není tedy nutné promazávat staré zprávy z důvodu nedostatku místa ve emailové schránce.

Webový přístup


K emailu lze přistoupit přes libovolný webový prohlížeč. Komunikace probíhá přes zabezpečený protokol https , který umožňuje zabezpečit spojení mezi webovým prohlížečem a webovým serverem před odposloucháváním, podvržením dat a ověřuje identitu protistrany. Přístup odkudkoli z libovolného zařízení se zachováním všech osobních nastavení.

Štítky a filtry


Jakékoliv zprávě lze přiřadit i několik štítků a lze tak snadno organizovat poštu a třídit dle vlastních představ. Za pomocí fitrů nastavíme automatické akce s emaily dle uživatelem definovaných pravidel (např.: automatická odpověď, přeposílání, označení štítkem, atd.

Našeptávání adresy


E-mail automaticky vytváří seznam kontaktů, kterým odesíláte zprávy nebo je od nich přijímáte. Při psaní e-mailu tak stačí začít psát adresu či jméno příjemce a systém ihned nabídne výběr potenciálních adres.

Videochat - Hangouts a volání na telefony


Ve službách Google (tedy v Gmailu, na Google+ a na orkutu) nabízejí možnosti hlasu a videa. Přímo v těchto službách můžete skutečně mluvit s jinou osobou (opravdu, nahlas) nebo si dokonce popovídat tváří v tvář prostřednictvím videochatu.

Integrovaný chat


Gmail obsahuje taky Google Talk neboli integrovaný chat a díky němu tak máte své kontakty neustále k dispozici k okamžité komunikaci přímo v Gmailu.

Synchronizace s Outlookem


Google Apps Sync for Microsoft Outlook synchronizuje poštu, kontakty, kalendáře, úkoly s klientem Outlook.

Dvoufázové ověření


Dvoufázové ověření do vašeho účtu Google přidává další vrstvu zabezpečení, a tím snižuje riziko krádeže osobních údajů v účtu. Kdyby se do vašeho účtu chráněného dvoufázovým ověřením chtěl vloupat nějaký padouch, musel by nejen znát vaše uživatelské jméno a heslo, ale také mít k dispozici váš telefon.

 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky