Kontakty - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kontakty

Kontakty


Automatické ukládání kontaktů, slučování duplicit, třídění a organizování do skupin. Více e-mailů pod jedním kontaktem. Synchronizace, export, import kontaktů, vrácení smazaných kontaktů, propojení s Google+ profily.

Vyhledání a slučování duplicitních kontaktů


Jedním kliknutím Gmail automaticky vyhledá duplicitní kontakty, které mají společné některé údaje jako e-mailovou adresu, telefonní číslo apod. Dalším kliknutím je můžete všechny sloučit.

Vrácení smazaných kontaktů


Schránka umožňuje kdykoliv se vrátit k tomu, jak seznam kontaktů vypadal v kterémkoliv okamžiku během posledních 30 dnů. Nestane se vám tedy, že nedopatřením smažete jeden nebo dokonce více kontaktů a nebudete mít žádný způsob, jak jej získat zpět.

Synchronizace s mobilními zařízeními


Kontakty si můžete synchronizovat mezi Google Apps a Vašimi mobilními zařízeními jako jsou telefon nebo tablet. Každá změna či přidání kontaktu na jedné straně se během okamžiku projeví na straně druhé. Nemusíte tedy „ťukat” podrobné kontaktní údaje každé osoby do telefonu, stačí je mít v Google Apps a do telefonu se automaticky přenesou. Kontakty tak nemáte roztříštěné na telefonní čísla v telefonu, e-mailové adresy v poštovním klientu, ale veškeré své kontakty máte pohromadě neustále aktuální ve všech svých zařízeních.

Google Skupiny


Umožňují definovat skupiny uživatelů, kterým lze přiřazovat práva k dokumentům nebo celým složkám, kalendářům, webům apod. Pouhé zařazení či odebrání uživatele do či ze skupiny pak zpřístupní nebo schová informace dostupné dané skupině. Google skupiny fungují také jako e-mailová skupina s přístupem jak přes e-mailového klienta, tak přes vlastní webové rozhraní. Kdokoliv se později přidá k týmu, může procházet celou historii komunikace přehledně na jednom místě. V kombinaci s veřejnou adresou mohou sloužit také jako komunikační kanál s jednotlivci či skupinami mimo organizaci.

Propojení s Google+ profily


Kontakty jsou automaticky obohacovány o aktuální informace z Google+ profilu kontaktu. Stejně tak vidíte (pouze Vy) v Google+ profilu kontaktní informace z Vašeho adresáře. Kontakty také můžete zobrazit podle kruhů, které jste si vytvořili v Google+.

 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky