Google + ... (Google plus) - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Google + ... (Google plus)

Google +


Sociální síť integrovaná napříč ostatními Google službami. Je dosud největší přímou konkurencí Facebooku a v mnoha ohledech i Twitteru. Jejím základem jsou tzv. kruhy, díky kterým se sdílení a komunikace přibližuje reálnému životu. Vytvořte si kruhy svých spolužáků z kurzů, kolegů či studentů a sdílejte a diskutujte s nimi novinky, dokumenty, videa nebo odkazy na zajímavé články. Součástí Google+ jsou také Google Hangouts, videokonference až pro 15 účastníků, díky kterým můžete se svým týmem spolupracovat na dokumentech, studenti konzultovat s vyučujícím nebo například obohatit přednášku o zahraničního hosta. To vše bez ohledu na to, kde se právě jednotliví účastníci nachází. Hangout lze i vysílat online pro celý svět a později zveřejnit jeho záznam. Ke sdílení novinek na určité téma lze také vytvořit Google+ stránku, na jejímž obsahu se může podílet více autorů. Zkuste třeba začít založením stránky své studentské organizace, ročníku, kurzu nebo kapely. Vytvoření Google+ Události je pak ideální pro komunikaci s účastníky akce a následné sdílení fotografií. Více o Google +. Rozdíly mezi stránkami a profily Google+.


  Sledujte, co zajímavého sdílejí vaši přátelé, rodina a zajímaví lidé z celého světa.
  Připojte se ke komunitám, bavte se s ostatními nadšenci a objevujte nové záliby.
  Automaticky zálohujte své fotky a videa v plném rozlišení.
  Oživte své fotky pomocí Autogeniálních úprav, které z nich vytvoří například animované obrázky GIF, filmy nebo vaše vlastní příběhy.

Profil


Udělejte skvělý první dojem - Řekněte světu něco málo o sobě a ukažte, čím jste výjimeční. Díky profilu Google+ máte kontrolu nad tím, jak vás na Google+ i v dalších službách Google budou ostatní vnímat.

Kruhy

Určete, kdo uvidí vaše příspěvky
- Sami určíte, čí novinky chcete vidět a s kým naopak chcete sdílet. Můžete oslovit celý svět nebo si naopak povídat zcela soukromě.

Komunity


Setkávejte se s těmi pravými lidmi - Popovídejte si s lidmi, kteří mají stejné záliby jako vy. Připojte se k veřejným komunitám sdruženým okolo konkrétních zájmů nebo vytvářejte soukromé komunity, kde se budete moci setkávat s těmi pravými lidmi.

Fotky


Sdílejte ty nejkrásnější okamžiky - Mějte fotky bezpečně zálohované online, odkud k nim máte přístup z libovolného zařízení. Fotky jsou automaticky vylepšeny, aby vypadaly jako ze škatulky. Ze sbírky fotek navíc snadno vyberete ty nejlepší, které můžete sdílet.

Hangouty


Oživte své konverzace - S Hangouts můžete konverzace oživit pomocí fotek, ikon emodži a skupinových videohovorů – a to zcela zdarma. Komunikujte se svými blízkými, ať už přes počítač, zařízení Android nebo Apple.

Mobil


Připojte se na Google+ odkudkoliv - S mobilní aplikací Google+ můžete zůstat neustále připojeni a zapojovat se do konverzací, i když jste na cestách. Můžete automaticky zálohovat fotky, videochatovat přímo z telefonu, debatovat v komunitách o tom, co vás zajímá, vytvářet události a dělat spoustu dalších věcí, a to přímo ze své dlaně.

 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky