Historie účtu - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Historie účtu

Historie účtu


Záložka “Historie účtu“ nabízí celkem 5 karet, na kterých vás Google přehledně informuje o historii vaší činnosti v některých službách. Máte tak zpětně přehled o tom, co jste vyhledávali, jaké místa jste navštívili, co bylo předmětem vašeho hledání na YouTube a jaké videa jste tam shlédli. Google tyto výsledky využívá k různým účelům, ať už je to pro zlepšení, či zrychlení vyhledávání dle klíčových slov, v obrázcích, videích, nebo v mapách, tak hlavně k zacílení reklamy platících zákazníků vůči vám uživatelům, neboť Google má většinu svých příjmů postavenou právě na reklamě. Ne každému se však líbí, že je někde ukládána historie navštívených stránek, nebo jeho geografické polohy, či jiných údajů. Zde máte možnost toto chování ovlivnit a to tlačítkem “Pozastavit“ na jednotlivých kartách.

1. Záložka “Historie účtu“ – Karta “Co jste vyhledávali - Historie vyhledávání Google umožňuje Googlu ukládat vaše vyhledávání a na jejich základě zobrazovat lepší návrhy, rychleji poskytovat výsledky a zpřístupnit další užitečné funkce služeb Google. Historie vyhledávání se zaznamenává jen tehdy, když jste přihlášeni k účtu Google. Historie vyhledávání zaznamenává pouze určité typy vyhledávání, mezi které patří Vyhledávání, Obrázky, Zprávy, Nákupy, Mapy a Knihy.


2. Záložka “Historie účtu“ – Karta “Navštívená místa - Historie polohy Google umožňuje Googlu ukládat vaši polohu, abychom mohli například vylepšit vyhledávání v mapách a přizpůsobit vám informace o dojíždění.

3. Záložka “Historie účtu“ – Karta “Vaše vyhledávání na YouTube
- Historie vyhledávání YouTube ukládá vaše vyhledávání na YouTube za účelem zrychlení budoucích vyhledávání a zlepšení návrhů videí.

4. Záložka “Historie účtu“ – Karta “Co jste sledovali na YouTube
- Historie sledování YouTube umožňuje snadno najít nedávno sledovaná videa na YouTube a zlepšuje prostředí procházení YouTube.

5. Záložka “Historie účtu“ – Karta “Související nastavení
- Umožnuje rychlý přístup do nastavení Google+, sdílená doporučení, nastavení vyhledávání a reklamy.


 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky