Datové nástroje - Já na webu - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Datové nástroje - Já na webu

Datové nástroje - Datové nástroje - Já na webu - Zobrazit možnosti

1. Záložka “Datové nástroje“ – Karta “Datové nástroje“ – položka “Já na webu“ – odkaz “Zobrazit údaje o účtu”.


2. Díky nástroji ”Já na webu” si můžete udržet přehled o tom, kde a kdy se na webu objevují vaše osobní údaje. Mimo jiné si můžete nastavit upozornění  dle návrhů Googlu o různých společnostech, lidech, sportovcích, městech, zemích, obory, místa, hudebníci a další. Kliknutím na symbol “+” dle vašeho výběru zvolíme kategorii k upozorňování. V případě že vám žádná kategorie nevyhovuje, můžete ji vyhledat dle svých předpokladů zadáním klíčového slova do vyhledávacího pole označeného symbolem lupy a textem “Vytvořit upozornění na ...”.


3. Tyto kategorie se přehledně seřadí na zvláštní kartu s názvem “Má upozornění“ na které je můžeme dále spravovat nebo odstranit. Mimo jiné u vybraných kategorii se změní symbol “+“ na symbol zatržítka.


4. Pro smazání vybrané kategorie postačí kliknout na symbol koše a pro další úpravu kliknete na symbol tužky.


5. V případě úpravy libovolné kategorie (například zvolím ”Apple”), máte možnost ovlivnit tyto parametry: Jak často, Zdroje, Jazyk, Oblast, Kolik, Doručit kam. Z rozbalovací nabídky u těchto parametrů vyberte pro vás nejvhodnější volbu a tlačítkem “Aktualizovat upozornění“ uvedete změny v platnost. Tímto jste dokončili nastavení upozornění.


 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky