Odvirování počítače - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Odvirování počítače

Odvirování ESET Online scannerem


Chová-li se váš počítač nestandardně, je neustále vytížený na sto procent, vyskakují na vás různá okna s reklamou, objevují se různá podivná hlášení, antivirus hlásí možnost ...

Odvirování počítače online skenery


Velké množství online antivirových scannerů zvládne infikované soubory nejen najít, ale také je smazat či vyléčit, nemusí to však být pravidlem ve všech případech.

Odvirování počítače pomocí Live CD


Pokud jste v situaci, kdy váš antivirový systém sice viry našel, ale nedokáže je odstranit a neodstraní je ani online antivirový skener, použijte "Live CD Antivirus", ten spolehlivě viry odstraní
.

Odvirování počítače pomocí portable aplakací


Portable aplikace jsou programy spustitelné bez instalace. Takový program můžete mít třeba na flash disku a po připojení k libovolnému počítači provedete spuštění programu a odstranění virové nákazy.

Záchranný odvirovávací flash disk - ESET SysRescue Live


Viry, červy, trojské koně, rootkity, exploity a jiný škodlivý kód, všeobecně malware, je každodenní hrozbou pro vaše počítače při surfování na internetu.

Odvirování počítače s ESET SysRescue Live


Abyste mohli použít záchranný (odvirovací) flash disk “ESET SysRescue Live“ dle předchozího návodu je potřeba vědět jak systém z flash disku spustit, jak antivirový program aktualizovat, atd.

Jak zkopírovat soubory s ESET SysRescue Live


Zhroutil se vám operační systém a nemůžete se dostat ke svým souborům a složkám? Máte v počítači dokumenty, fotografie, video, hudbu a něco z toho nutně potřebujete?

 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky