Postupy, návody, instrukce - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Postupy, návody, instrukce

Tato stránka má být jakýmsi rozcestníkem pro rychlý přístup ke všem návodům, které jsou a budou v budoucnu vytvořeny. Aby nebylo nutné prohledávat celý web ICTWork.cz budou zde uváděny odkazy na tyto návody. Současně zde bude uveden i datum vytvoření návodu, abyste měli přehled o jeho aktuálnosti. Bude-li v budoucnu návod aktualizován, bude zde uveden i tento datum. Pro upřesnění zde uvedu i číslo verze programu, ke které se bude návod vztahovat, tímto nedojde k odlišnostem v návodu a v popisovaném programu. Pro větší přehlednost jsou návody tříděny do kategorií.
Autor webu nepřebírá odpovědnost za případné potíže způsobené nedostatečným pochopením návodu či nesprávnou manipulací s popisovanými programy a ani nepřebírá odpovědnost za případné potíže způsobené těmito programy !!!
Doporučuji před každou instalací jakéhokoliv softwaru vytvořit bod obnovení pro návrat do předchozího stavu systému pro případ jakékoliv nefunkčnosti.
Všechny návody, postupy, a snímky obrazovek jsou tvořeny vlastnoručně a taky jsou vlastnoručně vyzkoušené. Návody je možné použít pro vlastní potřebu k vykonání popisovaného úkonu naprosto zdarma. Není však dovoleno obsah webu kopírovat, množit, vystavovat na internetu a už vůbec né prodávat. Jako na každé dílo se i na tento web vztahují autorská práva.

Tip

Instalace a konfigurace Windows 7 - 18x


Požadavky na hardware, Instalace, konfigurace operačního systému Windows 7 a vše co je důležité pro hladký chod operačního systému na vašem stolním počítači, notebooku ..
.

Údržba PC s Windows - 11x


Zrychlení, vyčištění, optimalizace počítače. Jedna z neoddělitelných součástí celé instalace počítače by měla být často opomíjená softwarová očista a optimalizace, čímž ...

Vytvoření a nastavení účtu Google - 33x


Jak vytvořit účet Google, Přihlášení k účtu Google, Osobní údaje,  Zabezpečení, Zabezpečení, Změnit heslo, Dvoufázové ověření, Ověřovací kódy, Hesla konkrétních aplikací ...

Nastavení Disku Google - 13x


Úvod do zálohování a synchronizace, Nastavení disku na osobním počítači, Odpojení účtu Google od počítače. Úvod do sdílení souborů a složek, Sdílení souborů a složek s rodinou ...

 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky