Práce na dálku, práce z domova - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Práce na dálku, práce z domova

Google Apps


Implementace online kanceláře do firem, škol či institucí, úpravy na míru, školení uživatelů, správa a další služby podle požadavků. Získejte nástroje pro firemní e-mail, kalendář a kancelářské aplikace (obdoba MS Word, Excel, PowerPoint).

Microsoft Office 365


Implementace online kanceláře do firem, škol či institucí, úpravy na míru, školení uživatelů, správa a další služby podle požadavků. Online služby Microsoft Office 365 vám ušetří 30-50% nákladů. Používá je přes 1 miliarda uživatelů a 20 milionů firem.

E-Learning


Nastavení LMS systému a doprogramování funkcí na míru, napojení na webináře, vytváření výukových kurzů a testů na míru, správa systému. Zefektivněte proces vzdě- lávání vašich zaměstnanců nebo zákazníků zavedením elearningu.

Vývoj softwaru a programování


Informační systémy, webové portály, internetové řešení na míru, vše v prostředí cloud computingu, online kdykoliv a odkudkoliv přes notebook, tablet nebo smartphone.

Videkonference a telekonference


Pronájem řešení, školení a poradenství, organizace online schůzek, video- konferenční přenosy z konferencí.

Talent management


Podporou talentu a silných stránek vašich zaměstnanců ve formě otestování, konzultací a školení výrazně podpoříme nejen produk- tivitu práce a důvěru ale také práci na dálku.

Webináře a online školení


Pořádání vzdělávacích akcí, školení pro lektory, pronájem nebo implementace webinářového systému.

Vzdálená IT podpora


Řešení technických problémů softwaru, pomoc s obsluhou počítačových programů, vše na dálku bez nutnosti cestování.

Práce na dálku či z domova


Komplexní podpora včetně konzultací, školení a vytvoření podpůrné IT infrastruktury pro firmy či instituce.

Zaujala vás tato sekce? Chcete vědět víc?


Pokud máte zájem dovědět se více o níže uvedených činnostech, pak si s námi dohodněte nezávaznou konzultaci k uvedeným službám. V oboustranně vyhovujícím termínu si domluvíme schůzku, kde vám rádi zodpovíme vaše dotazy a předvedeme již funkčí řešení. Kontaktujte přímo firmu Idealine Solutions s.r.o., která poskytuje služby pro úspěšnou práci na dálku, a organizacím přínáší úspory času a nákladů. Zavádí do firem online kancelář Google Apps nebo Microsoft Office 365. Pro dokonalou práci na dálku programují webové a mobilní aplikace na zakázku. Firma poskytuje komplexní služby pro podporu práce na dálku.

 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky