Programy zdarma - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Programy zdarma

Vybavte si počítač zdarma dostupnými programy


V počítači jsou zpravidla předinstalovány různé zkušební verze softwaru, které bez zakoupení licence přestanou po krátké době fungovat nebo mají omezenou funkcionalitu. Pak je uživatel překvapen, že antivirus už jej nechrání a různé programy nefungují jak při prvním spuštění počítače, a navíc vyžadují před spuštěním aplikace vložení licenčního čísla. Pokud nemáte v úmyslu tyto programy zakoupit, máte tak povinnost je odstranit (odinstalovat). Chybějící programy snadno nahradíte softwarem s podobnou či dokonce stejnou funkcionalitou zdarma. Stránka je zaměřena na rychlé a efektivní vybavení vašeho počítače adekvátními volně dostupnými programy zdarma nebo zdarma pro nekomerční domácí použití, většinou v češtině.

!!! Autor webu nepřebírá odpovědnost za případné potíže způsobené těmito programy!!! Za správnou funkčnost odpovídají jejich tvůrci! Doporučuji před každou instalací jakéhokoliv softwaru vytvořit bod obnovení pro návrat do předchozího stavu systému pro případ jakékoliv nefunkčnosti.

Základní výbava


Antivirus + Firewall, Čištění a údržba, Internetové prohlížeče, Kodeky a přehrávače, Komprimace / dekomprimace dat, Správa dokumentů, Úprava a prohlížení fotografií, Úprava audio / video souborů, Videohovory / chat, Vypalování, Webové technologie.

Rozšířená výbava


Anonymní surfování, Cloudová úložiště a aplikace pro jejich správu, Multimediální centrum a střih videa, Nabídka start pro Windows 8, Skartování dat, Sledování aktivity na počítači, Software, služby a doplňky společnosti Microsoft, Správci souborů, Správci stahování ...

Pokročilá výbava


Aktualizace ovládačů hardwaru, Bootovací nabídka operačního systému, Detailní informace o PC, Diagnostika a testování, DirectX, Nástroje pro vzdálenou správu, Odvirování počítače pomocí Live CD, Odvirování počítače pomocí online skenerů a portable aplakací ...

 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky