Datové nástroje - Stáhnout data - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Datové nástroje - Stáhnout data

Datové nástroje - Datové nástroje - Stáhnout data

1. Záložka “Datové nástroje“ – Karta “Datové nástroje“ – položka “Stáhnout data“ – odkaz “Vybrat data ke stažení”. Pomoci tohoto odkazu si vyexportujete všechny vaše data z Googlu. Pokud jste se rozhodli přenést data jinam, prostudujte si zásady exportu dat cílového umístění. Jinak můžete v případě opuštění služby přijít o důležitý obsah (např. fotografie).


2. Kliknutím na odkaz “Vybrat data ke stažení” přejdeme na stránku “Váš účet, vaše data. Stáhněte si kopii.” Zde můžete v pravé části zvolit buďto jednotlivé služby ze kterých chcete data stáhnout a nebo kliknutím na tlačítko “Vybrat vše” provedeme výběr dat ze všech služeb.


3. Kliknutím na službu otevřete další možnosti konfigurace, kterou každá služba nabízí. Takto si přesně upravíte v jakém formátu chcete svá data (dokumenty, obrázky, videa, atd.) stáhnout.


4. Kliknutím na tlačítko “Další“ přejdete na stránku “Přizpůsobení formátu stažení“.


5. A zde si zvolíme “Typ souboru“ a “Způsob zobrazování“.6. Pak už následuje jen potvrzení tlačítkem “Vytvořit archiv“ a na následující stránce uvidíte připravu archívu. Pak máte dál na výběr buďto “Vytvořit další archív“ nebo “Spravovat archívy“.


7. Pokud si zvolíte při tvorbě archívu “Vytvořit další archív“ -Způsob zobrazování - Přidat na disk“ na místo předchozího “Odeslat odkaz ke stažení e-mailem“, viz bod 5., pak na následující stránce přibude možnost “Otevřít na Disku“.8. Tlačítkem “Spravovat archívy“ přejdete na stránku “Stáhněte si svá data“, kde naleznete nejen podrobnosti o vytvořených archívech, ale i možnosti jejich stažení.


9. Tlačítkem “Zobrazit historii“ přejdete na stránku “Stažení datové aktivity“, kde zobrazíte ještě více detailů o vytvořených archívech, kde mimo jiné je uvedeno, kdy byl archív vytvořen a kdy byl archív stažen.


10. Tlačítkem “Spravovat archívy“ a následně pak tlačítkem “Hotovo“ se vrátíte na záložku “Datové nástroje“,  kde přibyla nová karta “Stáhněte si svá data“ a na kartě “Datové nástroje“ zmizela položka “Stáhnout data“ – odkaz “Vybrat data ke stažení”. Na kartě “Stáhněte si svá data“ můžete vytvořit nové archívy, zobrazit historii nebo spravovat archívy.


 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky