Vaše vyhledávání na YouTube - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vaše vyhledávání na YouTube

Historie účtu - Vaše vyhledávání na YouTube

1. Záložka “Historie účtu“ – Karta “Vaše vyhledávání na YouTube“- Odkaz “Spravovat Historii“.


2. Na stránce “Historie vyhledávání na YouTube“, máte možnost zpětně dohledat, jaká videa jste hledali na YouTube, když jste byli přihlášeni pod svým Google účtem. Pokud se zde podíváte úplně poprvé, nebude zde viditelná ještě žádná aktivita.  V kartě “Moje Historie vyhledávání“ se vám zobrazí přehled vámi hledaných videí.


3. Tyto videa můžete označit buďto jednotlivě nebo všechny naráz pomocí zaškrtávacích okének.


4. Po označení s nimi můžete provést nabízené operace jako například “Odebrat“, “Vymazat celou historii vyhledávání“ a dokonce i “Pozastavit historii vyhledávání“.5. Pokud chcete “Historii polohy“ úplně zastavit, vraťte se na záložku “Historie účtu“ – kartu “Vaše vyhledávání na YouTube“ a tlačítkem “Pozastavit“ požadovanou operaci provedete.


6. Samozřejmě je nutné tento požadavek ještě potvrdit tlačítkem “Pozastavit historii“.


7. A karta “Vaše vyhledávání na YouTube“ následně změní svou barvu na šedou, čímž Google dává na první pohled najevo, že “Vaše vyhledávání na YouTube“ je opravdu pozastavena. Pokud budete chtít tuto funkcionalitu znovu povolit, stačí tak kliknout kartě “Vaše vyhledávání na YouTube“ na tlačítko “Povolit“.


8. O Aktivaci “Vaše vyhledávání na YouTube“ vás informuje následující obrázek, kde po kliknutí na tlačítko “OK, rozumím“ bude karta “Vaše vyhledávání na YouTube“ příslušně zbarvená (již nebude šedá) a tudíž Vaše vyhledávání na YouTube bude aktívní.


 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky