Windows, programy zdarma - ICTWork - Informační a komunikační technologie a práce na dálku

Info
Informační a komunikační technologie a práce na dálku ...
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Windows, programy zdarma

Programy zdarma


Stránka je zaměřena na rychlé a efektivní vybavení vašeho počítače adekvátními volně dostupnými programy zdarma nebo zdarma pro nekomerční domácí použití, většinou v češtině.

Windows 7


Podpora operačního systému Windows 7 má trvat až do roku 2020 vydáváním záplat Microsoftem a pravděpodobně bude i tak dlouho používán, má tedy smysl vytvářet pro něj návody k údržbě.

Odvirování PC


Nebezpečí zavirování číhá prakticky na každém kliknutí myší na libovolný odkaz či otevření přílohy, proto je nutné se chránit a ještě důležitější je provádět pravidelnou antivirovou kontrolu.

Záchrana dat


Když už došlo ke ztrátě důležitého obsahu, ať už to jsou dokumenty, fotografie nebo videa, jsou možnosti a metody, jak smazaná data získat zpět. Opět se jedná o programy zdarma a zvládnou je i začátečníci.

Hardware

ALFACOMP /
ALZA /  CZC /  HW /  HWFORUM /
MIRONET /  PCTUNING / SVĚTHARDWARE /

OS Linux

CENTOS /  FEDORA /  LINUX.CZ /  
LINUX EXPRES /  MINT /  OPENSUSE /  ROOT.CZ /  UBUNTU /

IT Slovník

IT SLOVNÍK /  IT SLOVNÍK /  LEXIKON / ZKRATKY IT /

Aplikace pro PC a Mobily, Smartphony, Phablety, Tablety


Bezplatné aplikace pro přenos dat mezi PC a Mobily, Smartphony, Phablety, Tablety.

Emulátory


S šikovným programem – emulátorem – snadno na stolním počítači s Windows spustíte programy určené pro jiné operační systémy, jako je například Android.

Multiboot USB, CD, DVD


Na multiboot můžete zařadit jak různé operační systémy, ať už to jsou různé verze windows, nebo různé distribuce Linuxu, tak programy pro práci s pevným diskem, antivirové systémy, záchranné systémy ...

Jak vytvořit ISO soubor z CD/DVD

“ISO“ soubor je přesná kopie originálu CD/DVD s libovolným obsahem v jediném souboru. Formátů, které zajišťují kompletní obraz disku CD/DVD je hned několik “ISO, CUE, MDF, CDI, BIN“ avšak “ISO“ je ...

Jak vytvořit USB Flash disk s OS Windows 7


Abyste mohli provést instalaci libovolného operačního systému z USB Flash disku, potřebujete flash disk o kapacitě minimálně 4GB, iso soubor s operačním systémem a program, který umí bootovací flash disk ...

 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky